Niemiecki


Strony www

Pisanie i poprawa wersji niemieckojęzycznych na strony www. Korekta stron internetowych firm.

Native speaker języka niemieckiego, wieloletni wykładowca, Niemiec z pochodzenia, sympatyczny człowiek dokona korekty lub tłumaczenia Twojej strony internetowej serwując jej niemieckojęzyczną wersję. Sam pisze strony od kilku lat zatem zna się na doborze odpowiednich słów, dzięki którym można znaleźć się wysoko w wyszukiwarce także w Niemczech i innych krajach Europy.

Przy tłumaczeniu tekstu ze strony internetowej na obcy język, w tym niemiecki, trzeba kierować się określonymi zasadami. Nie może być to bezmyślne przetłumaczenie identyczne z polską wersją strony www. Trzeba uwzględnić typowe zwroty i wyrazy używane przez niemieckich internautów i klientów języka niemieckiego. A któż potrafi to lepiej niż Niemiec z pochodzenia, lektor i pozycjoner niemieckich stron www?!! Zatem tylko w Deutsch uzyskasz szybko, a przy tym profesjonalnie przetłumaczoną stronę www na niemiecki język.

Tłumacz językowy wybierze odpowiednie słowa kluczowe, dzięki którym strona od razu podniesie się w rankingach zagranicznych wyszukiwarek.

Ponadto w ramach korekty i tłumaczenia strony internetowej na niemiecki oferujemy bezpłatne!! dodanie Twojej witryny do kilku najbardziej powszechnych niemieckich katalogów stron internetowych, w których gromadzone są linki z całego świata. W katalogach tych należy umieścić krótki opis strony, tego czym zajmuje się firma, co sprzedaje, co udostępnia. Tym także się zajmiemy.